• custom-made-screw-elevaror
  • mingda-machinery
  • ractory-price-direct-sales

за нас

Gaomi Mingda машини CO., LTD. се наоѓа во Gaomi, провинцијата Шандонг, во родниот град на Нобеловата награда освои учител Мо Јан. континуиран спирала ножот произведени од страна на обработка има предности на мазна површина, без заварување, висока цврстина, добра отпорност на триење, непречено пренесување и намалување на стапката на материјална штета. Континуиран спирала нож со надворешен дијаметар од 40-800 mm, внатрешен дијаметар од 8-400 милиметри, плочка дебелина од 2-30 мм, ножот материјал е јаглероден челик и нерѓосувачки челик од различни спецификации. Ротација насока може да се лево или десно, неограничена должина и други спецификации на сечилото завртка завртка дупчалка со спирална бургија и вратило. Овој производ може да се користи нашироко во бербата машини, машини за обработка на житни култури, инженеринг машини, хемиски машини, опрема за третман на мил, рударски машини материјал транспорт.

контакт нас

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.
WhatsApp Online Chat !