• custom-made-screw-elevaror
  • mingda-machinery
  • ractory-price-direct-sales

Rreth nesh

Gaomi Mingda makineri CO., LTD. është e vendosur në Gaomi, provincën Shandong, qytetin e lindjes të Çmimit Nobel fitues mësuesve Mo Yan. blade e vazhdueshme spirale prodhuar nga machining ka avantazhet e sipërfaqe të qetë, pa bashkoj, fortësi të lartë, rezistencë të mirë konsumuarit, përcjellë të qetë dhe materiale të ulur normën e dëmeve. teh vazhdueshëm spirale me diametër të jashtëm prej 40-800 mm, diametër të brendshëm prej 8-400 mm, trashësi pjatë e 2-30 mm, material teh është çeliku të karbonit dhe çelik inox e specifikimeve të ndryshme. Drejtimi rotacioni mund të majtë apo të djathtë, gjatësi të pakufizuar dhe të tjera specifikimet e tehut vidë dhe vidhos bosht Auger. Ky produkt mund të përdoret gjerësisht në Korrje makineri, makineri drithëra të përpunimit, makineri inxhinierike, makineri kimike, llum pajisjet e trajtimit, minierave materiale makineri transporti.

Contact nesh

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.
WhatsApp Online Chat !