Hoist 02 factory and suppliers | Gaomi Mingda

ngre 02

Përshkrim i shkurtër:

Ne mund të prodhojë teh të vazhdueshëm spirale me diametër jashtme e 40-800 mm, diametër të brendshëm të 8-400 mm dhe trashësi prej 2-30 mm. Materiali teh është çeliku të karbonit, çeliku mangan dhe çelik. Drejtimi rotacioni mund të majtë dhe të djathtë, gjatësia e specifikimeve të ndryshme të tehut spirale dhe bosht auger. Ky produkt mund të përdoret gjerësisht në makineri bujqësore korrje, kokërr makineri të përpunimit, makineri ndërtimi, makineri inxhinierike, makineri kimike, trajtim llum ...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Ne mund të prodhojë teh të vazhdueshëm spirale me diametër jashtme e 40-800 mm, diametër të brendshëm të 8-400 mm dhe trashësi prej 2-30 mm. Materiali teh është çeliku të karbonit, çeliku mangan dhe çelik. Drejtimi rotacioni mund të majtë dhe të djathtë, gjatësia e specifikimeve të ndryshme të tehut spirale dhe bosht auger. Ky produkt mund të përdoret gjerësisht në makineri bujqësore korrje, kokërr makineri të përpunimit, makineri ndërtimi, makineri inxhinierike, makineri kimike, llum pajisjet e trajtimit, makineri e minierave, pluhur makineri shpimit, grimcuar, transportit masiv materiale.
  Prodhimit mund të personalizohet sipas vizatim të konsumatorëve dhe mostër: diametër të brendshëm është më e madhe se ose e barabartë me 8mm, diametër jashtme është më pak se ose e barabartë me 800mm, trashësi është 3mm-20mm, çdo gjatësi, çdo vidë drejtimin pitch.Rotating e specifikimeve majtë dhe të djathtë mund të jenë të ndryshme të tehut
  Sipas specifikave teh, ka tre proceset e prodhimit:
  1. Lloji i vazhdueshëm ftohtë kodrina, i cili është i aplikueshëm për trashësinë e diametër 3-5mm dhe të brendshëm prej më shumë se 20mm dhe diametër jashtme e më pak se 800mm.
  2. Lloji i vazhdueshëm dredha-dredha, të zbatueshme për trashësinë e trashësi 3-20 mm, diametër të brendshëm të 8mm ose më shumë, dhe diametër të jashtëm prej 200mm ose më pak.
  3. lloji vulosje extension, të zbatueshme për të gjitha modelet, por myk i veçantë duhet të bëhet.

  Ne mund të prodhojë teh të vazhdueshëm spirale me diametër jashtme e 40-800 mm, diametër të brendshëm të 8-400 mm dhe trashësi prej 2-30 mm. Materiali teh është çeliku të karbonit, çeliku mangan dhe çelik. Drejtimi rotacioni mund të majtë dhe të djathtë, gjatësia e specifikimeve të ndryshme të tehut spirale dhe bosht auger. Ky produkt mund të përdoret gjerësisht në makineri bujqësore korrje, kokërr makineri të përpunimit, makineri ndërtimi, makineri inxhinierike, makineri kimike, llum pajisjet e trajtimit, makineri e minierave, pluhur makineri shpimit, grimcuar, transportit masiv materiale.

  Prodhimit mund të personalizohet sipas vizatim të konsumatorëve dhe mostër: diametër të brendshëm është më e madhe se ose e barabartë me 8mm, diametër jashtme është më pak se ose e barabartë me 800mm, trashësi është 3mm-20mm, çdo gjatësi, çdo vidë drejtimin pitch.Rotating e specifikimeve majtë dhe të djathtë mund të jenë të ndryshme të tehut

  Sipas specifikave teh, ka tre proceset e prodhimit:

  1. Lloji i vazhdueshëm ftohtë kodrina, i cili është i aplikueshëm për trashësinë e diametër 3-5mm dhe të brendshëm prej më shumë se 20mm dhe diametër jashtme e më pak se 800mm.

  2. Lloji i vazhdueshëm dredha-dredha, të zbatueshme për trashësinë e trashësi 3-20 mm, diametër të brendshëm të 8mm ose më shumë, dhe diametër të jashtëm prej 200mm ose më pak.

  3. lloji vulosje extension, të zbatueshme për të gjitha modelet, por myk i veçantë duhet të bëhet.


 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

  WhatsApp Online Chat !